Greitieji kreditai – investicija?

Manyčiau, jog visi iš mūsų puikiai žinome, kaip sparčiai tobulėja įvairiausios Lietuvos prekių bei paslaugų rinkos. Iš tiesų, tai yra nei kiek nenuostabu, mat tokie patys pokyčiai vyrauja ir kitose šalyse. Tiesą sakant, šiandieną apie vieną iš mūsų krašto rinkos sričių ir pašnekėsiu – pristatysiu finansų bei ekonomikos sferai priklausančią paslaugą, tai yra greitieji kreditai. Pasistengsiu tikslingai detalizuoti, kas iš viso yra šis kreditas, kaip jį galima pasiimti bei atsakysiu į esminį klausimą – ar paskolos internetu gali būti investicija. Tikiuosi, jog straipsnis jums bus įdomus ir įgausite pakankamai naudingų žinių.

Visų pirma, be jokių abejonių, reikėtų pradėti nuo pačios sąvokos įvardyjimo, paaiškinimo, kas iš viso yra tas kreditas. Aiškinimui pasitelksiu palyginimą su banku bei kitomis valstybinėmis įmonėmis, atliekančiomis identišką paslaugą. Kaip ir galite suvokti, greitieji kreditai yra viena iš populiariausių paskolos formų. Esminiai skirtumai, kuriais šis kreditas skiriasi nuo standartinių paskolų, yra ganėtinai elementarūs: visų pirma, pradėkime nuo to, jog šio tipo paskolų pinigėliai yra pervedami kur kas greičiau, mat privačių kreditorių bendrovės dirba efektyviau ir, bent jau mane asmeniškai, šis faktorius neįtikėtinai žavi. Turiu omenyje, jog tikrai malonu, kuomet galima gauti paslaugą, tai yra greitąjį kreditą, per greičiau nei dvidešimt ar penkioliką minučių. Neabejotinai, reikėtų tik pasidžiaugti už tokį operatyvumą, darbo etiką bei efektyvumą. Visų antra, greitas kreditas nuo standartinės paskolos skiriasi grąžinimo terminų lankstumu. Kaip pavyzdį pateiksiu tai, jog, tarkime, paskolos internetu, pasisavintos iš privačių kreditorių bendrovių, gali būti grąžintos vėliau, nei nurodyta sutartyje, tačiau tai pareikalaus šiokio tokio mokesčio – deja, tačiau valstybinės įstaigos tokių pasiūlymų neteikia, tad derintis reikės prie vadinamojo „deadline“, tai yra nutartos dienos. Būtų galima paminėti dar ir tai, jog kreditas iš privačių bendrovių gali būti gaunamas interneto bei mobiliųjų telefonų pagalba – vėlgi, tai yra neįtikėtinai šaunus privalumas, lyginant su valstybinėmis įmonėmis, kadangi tai leidžia žmonėms sutaupyti neįtikėtinai brangų laiką.

Kaip galima pasiimti šį kreditą? Iš tiesų, procesas yra neįtikėtinai elementarus. Kaip žinote, kiekviena privati kreditorių bendrovė turi savus internetinius portalus, mat, dažniausiai, veiklą tik virtualioje erdvėje ir vykdo. Tai reiškia, jog jums užteks tiesiog naršyklei „duoti“ užklausą, įžengti į portalą ir pagal nurodytus žingsnius pasiimti paskolą. Pats procesas, iš tiesų, užtrunka vos kelias minutes, tad visą tai tikrai nesugaišins jūsų brangaus laiko.

Norėčiau grįžti prie pagrindinės mūsų straipsnio temos – ar galėtų greitas kreditas tapti, tarytum, investicija, kad ir į asmeninį verslą? Šiek tiek užbėgsiu įvykiams už akių, paminėdamas, jog tikrai taip. Kad ir kaip ten kai kuriems bebūtų keista, pažįstų neįtikėtinai daug asmenų, kurie savo prognozuotinai pelningas veiklas vykdyti pradėjo būtent taip ir aš asmeniškai tokiais poelgiais žaviuosi. Žinoma, nereikėtų pamiršti, jog greitieji kreditai, dažniausiai, nebūna itin milžiniški sumos atžvilgiu, tačiau, mano manymu, finansus paskirsčius tikslingai, išpešti naudos tikrai galima ir, tarkime, asmeniniam verslui postūmį įgyti, taip pat, neturėtų būti problematiška.

Tiesą sakant, viskas versle priklauso ne nuo jūsų asmeninių finansų, ar kažkokios paspirtinės investicijos – jeigu tiesiog turėsite daugybę ryžto, užsispyrimo, degsite noru įgyvendinti užsibrėžtus tikslus – net neabejoju, jog jums pasiseks. Tikėkite savimi.