Atiduok nenešiojamą drabužį vargstančiam

Kodėl pigūs drabužiai internetu toks patrauklus pasirinkimas? Kadangi jau nebenešiojamus galite atiduoti tam žmogui, kuriam jų reikia labiau. Internete pardavinėjami drabužiai išties yra labai pigūs, tačiau nuo to visiškai nenukenčia kokybė, kuri yra padori net ir tą patį drabužį pernešiojus keliems žmonėms. Jei nusprendėte, kad turima drabužėlis jums yra nebereikalingas, nebenorite jo papildomai papuošti, tuomet geriausia jį padovanokite žmogui, kuris apsidžiaugs gavęs kiekviena drabužėlį. Tas kas jums atrodo nebekokybiška ir nebenešiojama, kitam gali būti nuostabus drabužis, su kuriuo jis žada pasipuošti per kokią nors šventę.

Tradiciją dovanoti nebenešiojamus drabužėlis gyvuoja jau seniai. Tuomet aukštuomenės damos savo rūbelius atiduodavo vargšams, kaip įrodymą, kad jų siela yra tyra. Vėlia tokia mada buvo dingusi, kadangi moterys netroško pamatyti vargingai gyvenančios mergaitės su savo suknele. Štai XXI amžiuje vėl grįžtame ratu prie noro būti kuo geresniais. Prie pasaulio darymo gražesniu galime prisidėti dovanodami džiaugsmą kitam. Stilingos suknelės nėra tik tos, kurios yra madingos tam tikru sezonu. Mergina, mokanti gražiai apsirengti visada bus madinga, tad nesidrovėkite atiduoti ir drabužėlių, kurie jūsų manymų yra nelabai madingi.

Drabužėlius priima specialūs punktai, kurie vėliau teikia rūbus asmenims, kuriems jų labiausiai reikia. Galite nešti tiek vienetais, tiek kilogramais. Svarbiausia nepamirškite, jog tai yra savanoriškas darbas, tad pinigų už tai negausite. Tačiau juk širdelei pasidarys ramiau ir geriau. Vien todėl verta. O plius ištuštinsite spintą, per kurios kraštus virsta nebenešiojami drabužėliai.

Kai kurie drabužius iškart neša šeimoms, kurios gyvena sunkiau. Nepamirškite, jog ne visi prastai gyvenantys išties tokie yra. Kai kurie asmenys puikiai pelnosi iš jūsų gerumo ir vėliau geresnės kokybės drabužius perparduoda. Nesakome vienareikšmiškai, kad tai yra blogai, paprasčiausiai dažniausiai siekis, kurie stengiamės padėtį ir turi būti toks konkretus, kuriuo padedame.

Atverkite savo širdį ir dovanokime krislelį džiaugsmo tiems, kurie mielai jį priims. Juk niekada negalime žinoti, galbūt vieną dieną mes tapsime tais, kuriems prireiks kitų labdaros.